شماره تماس 02144879407
تهران,پونک.تقاطع امیری طامه و مخبری.پلاک۲۳۲.طبقه چهارم

عوامل تاثیرگذار در پیشگیری از خرابی آسانسور

آسانسور امروزه یکی از وسایل جدا نشدنی از ساختمان ها و آپارتمان هاست. به دلیل افزایش جمعیت و به دنبال آن افزایش تعداد آپارتمان ها آسانسورها توانسته اند به خوبی به کمک ما بیایند. اما نکته مهمی که باید به آن توجه کنید پیشگیری از خرابی آسانسور است زیرا در صورتی که این وسیله خراب شود عملا زندگی افرادی که در برج ها و ساختمان های بلند زندگی میکنند مختل میشود. در این مقاله به روش های پیشگیری از خرابی آسانسور پرداخته ایم.

پیشگیری از خرابی آسانسور
پیشگیری از خراب شدن آسانسور , عوامل مختلفی موجب خراب شدن آسانسور میشوند که اگر این موارد را بشناسیم میتوانیم به راحتی از خراب شدن آن جلوگیری کنیم. اگر در نگهداری از آسانسور توجه لازم را نداشته باشید و هر چند ماه یکبار اقدام به سرویس و چکاپ آن نکنید عمر دستگاه کاهش یافته و نه تنها باعث افزایش هزینه تعمیر خواهد شد بلکه امنیت افراد را نیز به خطر خواهد انداخت. در ادامه به ارائه راهکارهایی میپردازیم که شما میتوانید به وسیله آن از خراب شدن این دستگاه پیشگیری کنید. جهت مشاوره نصب و سرویس آسانسور با ما در تماس باشید.

عدم تعویض قطعات فرسوده به دلیل کاهش هزینه
در بسیاری از مواقع مشاهده شده است که قطعه ای در آسانسور خراب شده و یا نیاز به تعمیر دارد اما این کار را انجام نمیدهند و با این جمله که ” آسانسور هنوز دارد کار میکند ” اقدام به تعمیر قطعه نمیکنند. این مساله موجب استهلاک بیش از حد دستگاه شده و نه تنها در طولانی مدت باعث هزینه های بیشتری برای شما خواهد شد بلکه باعث کاهش عمر آسانسور نیز میشود.

باز کردن درب آسانسور به طور دستی
آسانسور یک وسیله برقی است و باز و بسته شدن درب آن به وسیله برق و به طور اتوماتیک انجام میگیرد . اما برخی از افراد در هنگامی که عجله دارند تلاش میکنند که درب را با زور باز کنند. این مساله آسیب فراوانی به آسانسور وارد میکند. زیرا به درب آن فشار وارد میشود و در مدت کوتاهی باعث خرابی آن میشود.

Leave A Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Message Us on WhatsApp
تماس با ما